Kontakt

Chcesz coś dla nas ugotować? Podzielić się smacznym adresem? Dodać smaku swojej kampanii? A może organizujesz ciekawe kulinarne wydarzenie? Skontaktuj się z nami!

 

REDAKCJA KUKBUK.COM.PL:


redakcja@kukbuk.com.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i redagowania przysłanych tekstów.

Basia Starecka
redaktorka prowadząca wydanie internetowe
basia.starecka@kukbuk.com.pl

 

Kasia Stadejek

redaktorka wydania internetowego

kasia.stadejek@kukbuk.com.pl

 

Tomasz Zielke
dziennikarz wydania internetowego
tomasz.zielke@kukbuk.com.pl

 

 

PRENUMERATA

prenumerata@kukbuk.com.pl


Adres korespondencyjny
Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK
tel.: (22) 439 01 50
ul. Czerniowiecka 4b
02-705 Warszawa

 

 

REKLAMA I MARKETING

 

Dorota Sulich – Długosz

dorota.sulich-dlugosz@kukbuk.com.pl

dyrektor biura reklamy

507 969 476


Artur Chmielewski

dyrektor ds. marketingu

artur.chmielewski@kukbuk.com.pl

 

Katarzyna Czarnacka

katarzyna.czarnacka@kukbuk.com.pl

manager ds. reklamy

501 545 620

 

Anna Białobrzeska

manager ds. reklamy

anna.bialobrzeska@kukbuk.com.pl

517 814 312

 

Natalia Savchuk

office manager

natalia.savchuk@kukbuk.com.pl

 

Katarzyna Bujnowska

specjalistka ds. PR

katarzyna.bujnowska@kukbuk.com.pl

do góry